قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات  سایت سنگرام موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

 

1.دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین سنگرام از سوی کاربر است.

2.توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های سنگرام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

3.در قیمت گذاری خدمات موجود در سنگرام تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در سنگرام بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. از افرادی که برای تبلیغ سنگ خود در سنگرام ثبت نام کرده اند انتظار میرود قیمت هایشان خارج از عرف بازار نباشد یا به قیمت عمده فروشی ارایه شود. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در سنگرام عرضه کنیم.

4.کاربر می بایست هنگام سفارش سنگ مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از انبارسنگ به هر دلیلی مانند اتمام موجودی سنگ بدون اطلاع قبلی، برای سنگرام محفوظ است.

5.صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در سنگرام این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک سنگ های تولید شده باید دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول باشد و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از تخلیه و در شرایط اولیه است.

6.هزینه حمل و نقل و بارگیری درکارخانه به عهده ی مشتریان بوده و فروشندگان سایت تعهدی در قبال هزینه بارگیری حمل و نقل ندارند. و پیگیری سنگ بارگیری شده از طریق شرکت های باربری و راننده میباشد.

7.– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌ ‏شوند. سنگرام به بازدیدکنندگان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان سفارش‌‏ کالا را می دهد.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سنگرام

با عضویت در خبرنامه ویژه سنگرام از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!